Sony przygotowuje launcher PlayStation dla PC?

Wygląda na to, że Sony opracowuje aplikację, dzięki której możliwe będzie korzystanie z PlayStation Network na komputerach osobistych.

@ 17.08.2022, 11:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Sony przygotowuje launcher PlayStation dla PC?

Sony od jakiegoś czasu publikuje swoje najważniejsze marki na komputerach osobistych. Nie powinno być więc zaskoczeniem dla graczy, że niebawem na blaszakach może się też pojawić jakaś specjalna aplikacja związana z PlayStation. Wskazówki na ten temat pojawiły się w niedawno wydanym Marvel’s Spider-Man Remastered, którego recenzję przeczytacie na naszych łamach.

Wracając do tematu specjalnej aplikacji, może to być swoisty launcher, czyli aplikacja, w której będziemy mieć zebrane wszystkie gry PlayStation. Dzięki niej możliwa mogłaby być komunikacja z innymi graczami, a także zbieranie trofeów. Konkretów na razie nie znamy, ale odniesienia do launchera znaleziono w plikach Marvel’s Spider-Man Remastered. Kilkakrotnie jest w nich wspomniane o "PlayStation PC launcher".

Co ciekawe, to niejedyne doniesienia o podobnej treści. Pisaliśmy wczoraj o tym, że w plikach wspomnianej gry dostrzeżono kilka nawiązań do integracji PlayStation na komputerach osobistych. Czy coś z tego wszystkiego będzie? W tym momencie nie sposób powiedzieć. Szczegóły będziemy mieć jednak dla Was w przyszłości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   13:37, 17.08.2022
A jakie profity będę z tego PSPC-eta miała . Darmowe sake to nie bardzo , za słabą głowę mam.
0 kudosKeiko   @   18:31, 17.08.2022
Kolejny launcher? Podziękuję.