Nowe informacje na temat Assassin's Creed Infinity otrzymamy w przyszłym miesiącu?

Wygląda na to, że Ubisoft przygotowuje się do oficjalnej prezentacji Assassin's Creed Infinity.

@ 17.08.2022, 10:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowe informacje na temat Assassin's Creed Infinity otrzymamy w przyszłym miesiącu?

Co jakiś czas na naszych łamach piszemy o nadchodzących odsłonach serii Assassin's Creed. Ubisoft jakiś czas temu zapowiedział, że jedna z nich będzie zatytułowana Assassin's Creed Infinity, a pierwsze konkrety na jej temat powinniśmy otrzymać w przyszłym miesiącu.

Za plotki na temat Assassin's Creed Infinity odpowiada znany dziennikarz, Jeff Grubb. Opublikował on kolejny odcinek podcastu Game Mess Mornings, a w trakcie transmisji wspomniał, że Assassin's Creed Infinity będzie prawdopodobnie oferować dwa settingu (dwa miejsca akcji), a do ujawnienia gry dojdzie w przyszłym miesiącu.

Szczegółów na temat wspomnianych miejsc akcji oczywiście nie mamy, ale jednym z nich jest podobno Japonia. Grać będziemy tam wojownikiem ninja, co w sumie nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Drugi setting jest owiany tajemnicą i na razie nie wiemy na jego temat kompletnie nic.

Assassin's Creed Infinity to niejedyna gra z serii opracowywana przez Ubisoft. Francuzi przygotowują również Assassin's Creed Rift. Ma być ono nieco mniejsze skalą, a jego akcja przeniesie nas do Bagdadu. Premiery tego przedsięwzięcia spodziewamy się wiosną 2023 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:42, 17.08.2022
Daleko mi jeszcze do tego ninja. Revelations może odpalę w tym miesiącu albo za dwa.
0 kudosKeiko   @   18:29, 17.08.2022
Cytat: Barbarella.
Daleko mi jeszcze do tego ninja. Revelations może odpalę w tym miesiącu albo za dwa.

Nie wiem jak tam z PC, ale jeśli chcesz grać na konsoli, to do 1 września masz czas, żeby zagrać w MP oraz pobierać DLC. Wtedy Ubisoft wyłącza serwery kilku starszych gier, w tym Revelations.
0 kudosBarbarella.   @   19:44, 17.08.2022
Na pecetach pewno to samo .Nie wiem czy do Revelations mam jakieś DLC w każdym razie Ubi wybiło mi z głowy kupowanie Deluxe Edycji .