Zapowiedziano Disney & Marvel Games Showcase

Specjalna transmisja odbędzie się w pierwszej połowie września.

@ 16.08.2022, 15:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano Disney & Marvel Games Showcase

Disney postanowił w ostatnim czasie mocniej wejść w świat gier. To samo napisać można o Marvelu, który należy do pierwszej z wymienionych korporacji. Produkcji w uniwersach należących do firm powstaje w tym momencie sporo, a w rezultacie niełatwo się w nich połapać. Ba szczęście niebawem wszystko zostanie uporządkowane.

Disney i Marvel zapowiedziały, że przygotowują specjalne wydarzenie, które odbędzie się podczas D23 - imprezy zaplanowanej na 9 września 2022 roku. W trakcie tejże imprezy odbędzie się Disney & Marvel Games Showcase, podczas którego zobaczymy gry, jakie obecnie opracowuje spółka.

Disney & Marvel Games Showcase będzie można obejrzeć oczywiście w sieci i choć nie ujawniono czego konkretnie możemy się spodziewać, możliwości jest sporo. Mówimy tu bowiem o licencjach należących do Disney & Pixar Games, Marvel Games, Lucasfilm Games oraz 20th Century Games.

Czekamy z niecierpliwością, a wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?