Sony chce udostępnić PlayStation Network w grach na PC?

Ciekawe wieści docierają do nas z sieci. Sony może niebawem dodać PlayStation Network do komputerowych wersji gier.

@ 16.08.2022, 15:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Sony chce udostępnić PlayStation Network w grach na PC?

Sony dostrzegło potencjał drzemiący w komputerach osobistych, a w rezultacie regularnie wydawane są na blaszakach hity pierwotnie dostępne wyłącznie na konsolach PlayStation. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Japończycy mogą w niedalekiej przyszłości jeszcze mocniej zintegrować swoje usługi z PC.

W komputerowych wersjach gier z PlayStation brakuje jednego elementu: integracji z PlayStation Network. Chętni wiedzy gracze znaleźli jednak coś ciekawego. W plikach gier Sony dostrzeżono wskazówki dotyczące tego, że w przyszłości mogą one korzystać z PSN - tak przynajmniej czytamy w raporcie na VGC.

Z publikacji wynika, że tzw. dataminerzy namierzyli odniesienia pokroju “PSNAccountLinked”, “PSNLinkingEntitlements” oraz “PSN Linking bonuses” w grach opublikowanych przez Sony. W tym momencie nie wiemy niestety czy były to jakieś eksperymenty czy Japończycy faktycznie chcieliby nam dać możliwość powiązania profilu PSN z jakąś inną usługą.

Czekamy na więcej informacji, a gdy takowe się pojawią, będziemy Wam je przekazywać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   22:25, 17.08.2022
Moim zdaniem mają za mało gier przeniesionych na PC by miało to sens.