Nowy zwiastun God of War: Ragnarok podsumowuje wydarzenia z "jedynki"

Deweloperzy God of War: Ragnarok postanowili przygotować materiał filmowy, podsumowujący wszystko to, co działo się w poprzedniej odsłonie serii.

@ 16.08.2022, 15:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Nowy zwiastun God of War: Ragnarok podsumowuje wydarzenia z

Twórcy God of War: Ragnarok, studio Sony Santa Monica, przygotowali dość interesujący materiał filmowy, promujący przedsięwzięcie. Chodzi o zwiastun zatytułowany Myths of Midgard, którego zadaniem jest podsumowanie wszystkiego tego, co działo się w God of War z 2018 roku.

Jako że na filmie mamy podsumowanie scenariusza "jedynki", obejrzyjcie go tylko wtedy, gdy już graliście i chcecie sobie odświeżyć informacje, ewentualnie jeśli jesteście pewni co do tego, że nie będziecie nigdy w pierwszą część cyklu grać. Spoilery zawarte w zwiastunie skutecznie zepsują Wam zabawę.

Zwiastun Myths of Midgard trwa mniej więcej 7 minut, a podczas seansu słyszymy narrację w wykonaniu Felicii Day oraz Alastaira Neila Duncana. Całość zrealizowano w formie animowanej książki i zdecydowanie warto obejrzeć, jeśli spełniacie warunki wymienione powyżej.

Premierę God of War: Ragnarok zaplanowano na 9 listopada. Grać będziemy wówczas na PS4 oraz PS5.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 09 listopada 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?