Marvel's Midnight Suns - zobaczcie w akcji Wolverine'a

W sieci pojawił się gameplay, na którym zaprezentowany został Wolverine. Zobaczyć możecie dostępne dla niego umiejętności.

@ 16.08.2022, 14:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns - zobaczcie w akcji Wolverine'a

Mniej więcej tydzień temu pojawiła się w sieci nieciekawa informacja na temat Marvel's Midnight Suns. Wydawca projektu, Take-Two, zdecydował się przesunąć jego premierę, a w rezultacie nie zagramy w niego w październiku, lecz dopiero nawet w przyszłym roku. Mimo to korporacja nadal swoje dzieło promuje.

W sieci pojawił się właśnie kolejny materiał filmowy, a dokładniej gameplay, pokazujący nam Marvel's Midnight Suns. Deweloperzy pokazują nam za jego pomocą gameplay kolejnego z bohaterów, Wolverine'a. Ulubieniec graczy z całego świata zdaje się być całkiem skutecznym wojownikiem.

Ruchy Wolverine'a są oczywiście nastawione na wykorzystanie szponów. Przy ich pomocy bohater jest w stanie zadawać niemałe obrażenia i - co ważne - nie tylko pojedynczym celom, ale także większym grupom przeciwników. Żeby było ciekawej, ma on też zdolność samodzielnego leczenia się - wspomaganą dodatkowo specjalnymi kartami.

Więcej zobaczycie na poniższym filmie. Pamiętajcie, że Marvel's Midnight Suns nie ma w tym momencie daty premiery. Spodziewamy się go w bieżącym roku fiskalnym, czyli do końca marca roku 2023.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?