Marvel's Spider-Man drugą największą premierą PlayStation Studios na Steam

Sony ma powody do zadowolenia. Wiele wskazuje na to, że komputerowa wersja Marvel's Spider-Man sprzedaje się bardzo dobrze.

@ 16.08.2022, 12:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Marvel's Spider-Man drugą największą premierą PlayStation Studios na Steam

Od kilku dni na naszych łamach możecie przeczytać recenzję Marvel's Spider-Man Remastered w wersji przeznaczonej dla komputerów osobistych. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, debiut gry na Steam był prawdopodobnie drugim największym w historii PlayStation Studios.

Marvel's Spider-Man Remastered to kolejny duży projekt PlayStation, który dostępny jest na komputerach osobistych. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na jego zakup, pamiętajcie o naszej recenzji oraz sprawdzeniu wymagań sprzętowych. Jeśli natomiast projekt postanowiliście już kupić, dołączyliście do sporej społeczności graczy.

Jak zauważył BenjiSales na Twitterze, Marvel's Spider-Man Remastered było drugą największą premierą PlayStation Studios na platformie Steam. W tytuł niedługo po debiucie grało blisko 65 tysięcy graczy, co oznacza, że tylko God of War zanotowało lepszy rezultat (ponad 73 tysiące osób). Marvel's Spider-Man Remastered pokonało natomiast Horizon Zero Dawn (ponad 56 tysięcy graczy).

Warto w tym momencie wspomnieć, że jeszcze w tym roku na PC pojawi się Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, a także Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Na razie w obu przypadkach nie znamy jednak daty premiery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   20:53, 16.08.2022
Bardziej mnie jednak interesuje wspomniany Uncharted niż przygody stawonoga i to nie żebym miała arachnofobię. Nathan Drake jakiś no....fajniejszy i bez durnego kostiumu. No i podobno w Uncharted nie będzie problemu z flagami.