THQ Nordic planuje zapowiedzieć jeszcze 25 gier

THQ Nordic nie próżnuje, zamierza zapowiedzieć kolejne 25 gier wideo.

@ 13.08.2022, 11:59
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

THQ Nordic planuje zapowiedzieć jeszcze 25 gier

Wydarzenie branżowe zaplanowane przez THQ Nordic właśnie się zakończyło i chociaż wydawca ujawnił garść nowych tytułów, wydaje się, że firma ma więcej gier, które planuje wkrótce ogłosić.

Pod koniec pokazu THQ Nordic przyznało, że na dzień dzisiejszy (12 sierpnia) firma ma 25 niezapowiedzianych gier w fazie rozwoju. Jedna z tych niezapowiedzianych gier jest oparta na licencji South Park, ponieważ logo South Park Digital Studios pojawił się na końcu transmisji.

Wiele na to wskazuje, że zapowiedzi zostały zachowane na tegoroczną imprezę The Game Awards. Może również część z nich pojawi się na przyszłorocznym pokazie THQ Nordic? Nic nie jest pewne, ale jeżeli firma ma aż tak dużą ilość produkcji do zaprezentowania, to z pewnością zamierza dawkować emocje i nie wystrzela się ze wszystkich premier i zapowiedzi na jednej imprezie.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że tworzone jest nowe Alone in the Dark. Co więcej? Z pewnością dowiemy się tego w nadchodzących tygodniach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?