Wolverine na nowym zwiastunie Marvel's Midnight Suns

Twórcy Marvel's Midnight Suns opublikowali w sieci materiał filmowy, prezentujący kolejną postać. Tym razem chodzi o Wolverine.

@ 12.08.2022, 11:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wolverine na nowym zwiastunie Marvel's Midnight Suns

Wydawca Marvel's Midnight Suns, firma Take-Two, zdecydował się całkiem niedawno na to, by przesunąć premierę gry. Żeby było gorzej, nowego terminu nie ujawniono, a to oznacza, że możemy zagrać zarówno w roku bieżącym, jak i dopiero przyszłym (bardziej prawdopodobne). Tym razem mamy na szczęście nieco przyjemniejsze wieści.

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy promujący Marvel's Midnight Suns. Zwiastun widoczny w treści niniejszej wiadomości ukazuje nam ulubieńca graczy z całego świata, czyli Wolverine'a. Jedną z kluczowych jego cech będą oczywiście szpony, za pomocą których jest w stanie przedzierać się przez szeregi wrogów i robić niemałe spustoszenie.

Zwiastun widoczny poniżej to jedynie swoisty zarys Wolverine'a. Take-Two niebawem na pewno opublikuje kolejny film z Marvel's Midnight Suns, tym razem pozwalający nam nieco dokładniej przyjrzeć się bohaterowi. W taki sposób postępowano z wcześniejszymi postaciami, więc nie powinno to być zaskoczeniem.

Premiera Marvel's Midnight Suns miała nastąpić w październiku, ale wydawca zapowiedział, że debiut na PS, PS5 oraz Xboksach Series X|S nastąpi w nieokreślonym jeszcze czasie bieżącego roku fiskalnego, czyli do 31 marca 2023 roku kalendarzowego. Jeśli chodzi o wersje dla PS4, Xboksa One oraz Switcha, zostaną one wydane później.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:21, 12.08.2022
Hmm . Ciekawe jak tymi szponami się po tyłku drapie o innej fizjologii nie wspomnę. Bidulek. Pokręcony