Gamescom Opening Night Live to dwie godziny i 30 gier

Wiemy kiedy dokładnie odbędzie się Gamescom Opening Night Live i czego mniej więcej możemy się spodziewać.

@ 11.08.2022, 16:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Gamescom Opening Night Live to dwie godziny i 30 gier

Gamescom coraz bliżej, a my właśnie poznaliśmy szczegóły na temat Gamescom Opening Night Live, czyli specjalnej transmisji, która ma stanowić otwarcie imprezy. W jej trakcie zobaczymy sporo nowych zwiastunów, choć na razie nie wiadomo czy będą także jakieś zapowiedzi.

Za przygotowanie Gamescom Opening Night Live odpowiada znany dziennikarz i gospodarz imprez branżowych, Geoff Keighley. Transmisję zaplanowano na 23 sierpnia, a zatem będziemy mogli ją obejrzeć za niespełna dwa tygodnie. Program trwać ma mniej więcej dwie godziny, a w tym czasie na scenie zaprezentowanych zostanie aż 30 gier - mamy nadzieję, że także jakieś całkowite nowości.

Jeśli chodzi o konkrety, na razie takowych nie znamy. Z tego, co do tej pory ujawniono, w Gamescom weźmie udział Microsoft, Bandai Namco oraz Ubisoft, a to oznacza, że ich projekty zobaczymy. Mamy też po raz pierwszy ujrzeć nowe dzieło studia Unknown Worlds, czyli ekipy odpowiedzialnej za grę Subnautica.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?