Gotham Knights - zobaczcie w akcji Red Hooda

Warner Bros. opublikował w sieci kolejny materiał filmowy, promujący grę Gotham Knights. Wideo poświęcone jest bohaterowi zwanemu Red Hood.

@ 11.08.2022, 16:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Gotham Knights - zobaczcie w akcji Red Hooda

Studio WB Games Montreal opublikowało w sieci materiał filmowy, promujący grę Gotham Knights. Wideo skupia się na kolejnym bohaterze przedsięwzięcia, czyli postaci zwanej Red Hood. Niebywale uzdolnionego wojownika możemy zobaczyć w akcji poniżej.

Red Hood sprawnie radzi sobie z każdym oponentem. Korzysta on głównie z siły mięśni, ale regularnie robi też użytek z dwóch pistoletów - w obu ma zamontowane naboje ogłuszające, więc nie ma mowy o zabijaniu. Wcielający się w niego Jason Todd potrafi też odpowiednio wykorzystać rozmaite gadżety.

Jeśli chodzi o wspomniane umiejętności specjalne, Red Hood ma dostęp do tajemniczych mocy. Ma on je na podorędziu po tym, jak został wskrzeszony w ramach projektu Lazarus Pit. Mistyczny skok pozwala mu np. poruszać się w powietrzu i w ten sposób podróżować po mieście. Potrafi on też podnieść swoją ogólną siłę za pomocą mistycznej energii.

Premierę Gotham Knights zaplanowano na 25 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Zwiastun, o którym mowa znajdziecie poniżej.


Sprawdź także:
Gotham Knights

Gotham Knights

Premiera: 21 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Gotham Knights to gra akcji z elementami RPG, z silny elementem sieciowej kooperacji. Tytuł osadzony został w uniwersum DC Comics. Za projekt odpowiada studio Warner Bros...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   20:06, 11.08.2022
Czerwony Kapturek tam zawędrował ? Zdziwiony
0 kudosGuilder   @   20:15, 11.08.2022
Red Hood jest bardziej interesujący w swojej bardziej bezwględnej wersji, jak np. w Arkham Knight.
0 kudosBarbarella.   @   21:23, 11.08.2022
Skopsał tam Netoperka ? Zadziorny
0 kudosIgI123   @   19:43, 12.08.2022
Cytat: Guilder
Red Hood jest bardziej interesujący w swojej bardziej bezwględnej wersji, jak np. w Arkham Knight.
Generalnie Arkham Knight wygląda lepiej. Kreskówkowe to takie, animacje słabe, ech...