Saints Row - nowy zwiastun wyjaśnia kluczowe aspekty gry

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Saints Row. Za jego pomocą deweloperzy chcą nam pokazać wszystkie elementy przedsięwzięcia, w tym tryb współpracy.

@ 11.08.2022, 15:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Saints Row - nowy zwiastun wyjaśnia kluczowe aspekty gry

Mniej więcej za dwa tygodnie premierę będzie miała gra Saints Row. Jeśli na nią czekacie, koniecznie spójrzcie na widoczny poniżej materiał filmowy. Jego zadaniem jest zaprezentowanie graczom wszystkich najważniejszych elementów przedsięwzięcia.

Deep Silver oraz Volition opublikowały w sieci nowy zwiastun Saints Row. Pokazuje on praktycznie wszystkie kluczowe aspekty projektu, a zatem bohaterów, setting, umiejętności specjalne protagonistów, ich wyposażenie, opcje customizacji oraz - co chyba najważniejsze - dynamiczną rozwałkę. 

W Saints Row przejmujemy kontrolę nad wybraną przez siebie postacią, ale nie jesteśmy sami. W trakcie rozbudowywania swojego przestępczego imperium, korzystamy z pomocy sojuszników, dzięki czemu możemy jeszcze sprawniej eliminować napotkanych oponentów i pozyskiwać nowe biznesy. Miasto Santo Ileso stoi przed nami otworem.

Ważne w Saints Row jest oczywiście przemieszczanie się. Na zwiastunie także je zilustrowano. Nasi bohaterowie są w stanie podróżować samochodami, ciężarówkami, łodziami oraz samolotami. Każda maszyna oferuje nam możliwości modyfikowania, abyśmy dopasowali ją do własnych preferencji.

Premierę Saints Row zaplanowano na 23 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Poniżej zwiastun, o którym mowa.


Sprawdź także:
Saints Row

Saints Row

Premiera: 23 sierpnia 2022
PS5, PS4, PC, XBOX X/S, XBOX ONE

Saints Row to reboot marki zapoczątkowanej przez studio Volition w 2006 roku. Gra nie oferuje bohaterów znanych z poprzedniego cyklu, a oferuje wyłącznie pewne fabularne ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?