Nowe przecieki w sprawie Beyond Good & Evil 2

Beyond Good and Evil 2, rzekomo nadchodząca kontynuacja kultowego, klasycznego tytułu sprzed wielu lat (i generacji sprzętowych), nie ma ostatnio łatwo.

@ 08.08.2022, 21:48
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowe przecieki w sprawie Beyond Good & Evil 2

Beyond Good and Evil 2, rzekomo nadchodząca kontynuacja kultowego, klasycznego tytułu sprzed wielu lat (i generacji sprzętowych), nie ma ostatnio łatwo. Niektóre wersje gry były rozwijane od co najmniej 2008 roku, choć pierwszy zwiastun był jedynym dowodem na istnienie projektu do czasu ponownego ujawnienia go w 2017 roku.

W 2020 roku reżyser gry Michel Ancel całkowicie opuścił branżę gier, ale to podobno nie wpłynęło negatywnie na przedsięwzięcie. W 2021 roku Ubisoft przyznał, że wciąż pracuje nad tytułem i jest on w fazie rozwoju. Jak donosi PC Gamer, gra zyskała też nowego scenarzystę.

Sarah Arellano, która pracowała dla Blizzarda i Volition, ogłosiła tę wiadomość za pośrednictwem swojego osobistego konta na Twitterze. Co ciekawe, to tak naprawdę pierwsza konkretna informacja od miesięcy, jaką usłyszeliśmy o grze w ciągu ostatniego roku.

"Bardzo się cieszymy, że możemy powitać Sarę, która jest jedną z najnowszych rekrutek w Beyond Good and Evil 2” – powiedział rzecznik Ubisoftu. „Zespół programistów ciężko pracuje, aby spełnić obietnicę złożoną swojej społeczności".

Beyond Good and Evil 2 to temat rzeka. Temat momentami tak zapomniany, że na dzień dzisiejszy można zakładać, że gra nie ekscytuje już tak, jak przed laty. Miło jednak czytać, że ktoś nad nią nadal pracuje i druga część przygód fotoreporterki kiedyś się ma szanse ukazać.

Kiedy? Tego od kilkunastu lat nie wie nikt, nawet twórcy tej gry przygodowej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   10:15, 09.08.2022
Fajnie by było gdyby nasza fotoreporterka została paparazzi i ganiała z aparatem za Kim Kardashian albo Harry Stylesem. Szczęśliwy Zadziorny
0 kudosIgI123   @   22:16, 12.08.2022
Raczej powtórzy się historia Duke Nukem Forever. Lata czekania, srania, w momencie premiery faktycznie czekać będzie tylko pięć nahajpowanych osób, których gra oczekiwań nie spełni.