Wiemy, co będzie w drugim sezonie do Battlefield 2042

Sezon 2 do gry Battlefied 2042 zbliża się wielkimi krokami. Wiemy co nieco na temat tego, co w nim znajdziemy.

@ 08.08.2022, 21:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wiemy, co będzie w drugim sezonie do Battlefield 2042

Pojawiają się już przecieki dotyczące 2. sezonu zawartości dla Battlefield 2042. Jeśli doniesienia się sprawdzą, gracze powinni być zadowoleni z tego, co zobaczą w grze DICE.

Przecieki, które pojawiły się na Reddicie, dają nam do zrozumienia, że w drugim sezonie ostatniego shootera EA może pojawić się bombowiec stealth. W tym miejscu podkreślamy jednak, aby potraktować to z przymrużeniem oka.

Pojawiają się również doniesienia, że możemy otrzymać nowe bronie i specjalistów, co miałoby sens, ponieważ sezon 2. wprowadzi zmiany na tych samych płaszczyznach, co pierwszy. Możemy spodziewać się:

  • Nowej mapy: Ekspozycja;
  • Nowej Specjalistki: Eweliny Lis;
  • Nowej broni: kusza Ghostmaker R10 i karabin strzelecki BSV-M;
  • Nowe pojazdy: śmigłowce stealth RAH-68 Huron i YG-99 Hannibal;
  • Nowy gadżet: granatnik dymny;
  • Przepustka bojowa: 100-poziomowa przepustka bojowa z darmowymi i płatnymi ścieżkami nagród premium o wartości 10 USD (wszystkie elementy rozgrywki są bezpłatne).

Jak widać, DICE nie ociąga się i przygotowuje dla graczy naprawdę konkretną aktualizację, która może mieć duży wpływ na rozgrywkę i ogólne wrażenie dotyczące Battlefield 2042. Czekamy na nią z niecierpliwością.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?