Plan rodzinny Game Pass dostępny w dwóch krajach

Na razie skorzystają z niego tylko insiderzy, ale Microsoft prawdopodobnie przygotowuje się już do wprowadzenia usługi dla wszystkich.

@ 08.08.2022, 12:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Plan rodzinny Game Pass dostępny w dwóch krajach

Microsoft już od jakiegoś czasu mówi o wprowadzeniu rodzinnego planu do usługi Game Pass. Mimo że konkretów na razie nie poznaliśmy, w dwóch krajach można już z nowego abonamentu korzystać. Chodzi o Irlandię oraz Kolumbię, gdzie wprowadzono specjalną akcję dla tzw. insiderów, czyli osób testujących oprogramowanie konsol.

Xbox Game Pass Family Plan, bo tak zwie się nowa subskrypcja, dostępny jest w Kolumbii oraz Irlandii. Dzięki niemu Game Pass Ultimate można dzielić maksymalnie pomiędzy 4 osoby, a każda czerpie takie same korzyści na swoim własnym koncie. Usługę znajdą w sklepie Microsoftu mieszkańcy dwóch wspomnianych krajów. Szukać muszą Xbox Game Pass – Insider Preview.

Nowy rodzinny plan będzie oczywiście droższy. Ceny na razie nie mamy, ale osoby, które chcą upgradować swój Game Pass Ultimate do wariantu rodzinnego robią to na zasadzie 1 miesiąc Game Pass Ultimate to 18 dni planu rodzinnego. Oznacza to różnicę na poziomie około 40%, czyli prawdopodobnie tyle więcej będzie trzeba też zapłacić za rodzinną subskrypcję.

Jeśli chodzi o premierę nowego planu, spodziewamy się jej jesienią bieżącego roku. Więcej szczegółów będziemy mieć dla Was oczywiście w nadchodzących miesiącach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?