Hogwarts Legacy - nowe ujęcia z gry oraz kreatora postaci

W sieci pojawiły się krótkie sekwencje pokazujące Hogwarts Legacy. Niby nic wielkiego, ale warto rzucić okiem.

@ 05.08.2022, 14:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hogwarts Legacy - nowe ujęcia z gry oraz kreatora postaci

Jakiś czas temu w sieci pojawił się gameplay prezentujący Hogwarts Legacy, a od tamtej pory nie otrzymaliśmy w zasadzie niczego nowego. Wszystko wskazuje jednak na to, że materiałów w najbliższym czasie będzie coraz więcej, bo WB Games zaczyna projekt promować.

Avalanche Software - ekipa odpowiedzialna za Hogwarts Legacy - opublikowała w sieci całkiem interesujący film, pokazujący wykorzystanie Autodesk Maya oraz MotionBuilder do tworzenia scenek przerywnikowych. Scenka, którą możecie obejrzeć poniżej, pokazuje nam dwóch studentów Hogwartu, próbujących uwolnić hipogryfa. W pewnym momencie scenka się urywa i najprawdopodobniej przejmujemy kontrolę nad jednym ze studentów.

Prócz przerywnika studio Avalanche pokazało też fragmenty kreatora postaci, w którym będziemy mogli stworzyć sobie bohatera. Wygląda na to, że narzędzie będzie raczej standardowe, jeśli chodzi o jego możliwości, ale wygląda i działa całkiem w porządku.

Hogwarts Legacy nie ma jeszcze daty premiery, choć ma trafić do sprzedaży w okresie świątecznym 2022 roku. Będzie wówczas dostępne na PC, PlayStation, Xboksach oraz Switchu.


Sprawdź także:
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Premiera: 10 lutego 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Hogwarts Legacy to RPG akcji, który osadza wydarzenia w uniwersum Harry'ego Pottera wykreowanym przez pisarkę J.K. Rowling. Za projekt odpowiada Avalanche Studio - autorz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?