QuakeCon 2022 - poznaliśmy harmonogram imprezy

Bethesda ujawniła wreszcie konkretne plany, jeśli chodzi o tegoroczne QuakeCon. Na razie mamy tylko rozpiskę pierwszego dnia.

@ 05.08.2022, 13:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

QuakeCon 2022 - poznaliśmy harmonogram imprezy

Fani z całego świata czekają z niecierpliwością na kolejny QuakeCon. Wydarzenie to odbędzie się w cyfrowej formie już 18 sierpnia, a my poznaliśmy bardziej szczegółową rozpiskę zaplanowanych atrakcji. Będą oczywiście panel dyskusyjne, wywiady, nowe zwiastuny i wiele więcej.

Jak zobaczycie na widocznej powyżej grafice - prezentującej pierwszy dzień QuakeCon 2022 - całą imprezę podzielono na wiele różnych transmisji. W ich trakcie promowane będą takie gry, jak Ghostwire: Tokyo, Fallout 4 oraz The Elder Scrolls Online. W trakcie jednej z transmisji zobaczymy też dodatek do Fallout 76 zatytułowany Expeditions - The Pitt.

Liczymy oczywiście również na to, że QuakeCon 2022 będzie obfitował w nowe informacje oraz nieujawnione do tej pory projekty. W zeszłym roku zapowiedziano remaster Quake'a, więc w tym może dostaniemy jakieś konkrety na jego temat. Trzymamy oczywiście za to kciuki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszubal22   @   14:16, 05.08.2022
Konkurs na najbrudniejszą klawiaturę brzmi naprawdę dobrze. Liczę na zacięty pojedynek w trakcie streama.