Saints Row - poznajcie kucharza przestępców

W sieci pojawiły się dwa materiały filmowe ukazujące Kevina, jedną z kluczowych postaci Saints Row.

@ 05.08.2022, 13:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Saints Row - poznajcie kucharza przestępców

Najnowsza odsłona serii Saints Row zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu, a Volition oraz Deep Silver opublikowały właśnie kolejny materiał filmowy, promujący przedsięwzięcie. Tym razem deweloper i wydawca skupiają się na pokazaniu niejakiego Kevina - jednej z głównych postaci w grze.

Kevin to dość nietypowa osobowość. Jest on kucharzem, a przy okazji przestępcą. Twórcy opisują go jako "kolesia, który zna kolesia, który zna kolesia". Kevin ma koneksje oraz unikatowe umiejętności, które pozwalają mu przetrwać w Santo Ileso i zmieniać rzeczywistość wedle zapotrzebowania.

"Legenda w kuchni, jego sekretnym składnikiem jest przestępstwo", opisuje Kevina studio Volition. "Dla Kevina najważniejsza jest miłość, nie wojna - póki nie staniesz na drodze jego przyjaciołom".

Potwierdzono przy okazji, że w postać Kevina wciela się Greg Chun - wcześniej znany m.in. z ról Takayuki Yagami w Judgment oraz Lost Judgment; Yu Nanba w Yakuza: Like a Dragon oraz Raza w Valkyria Chronicles 4. Możecie obejrzeć krótki wywiad z nim, do czego oczywiście zachęcam.

Premierę Saints Row zaplanowano na 23 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Saints Row

Saints Row

Premiera: 23 sierpnia 2022
PS5, PS4, PC, XBOX X/S, XBOX ONE

Saints Row to reboot marki zapoczątkowanej przez studio Volition w 2006 roku. Gra nie oferuje bohaterów znanych z poprzedniego cyklu, a oferuje wyłącznie pewne fabularne ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:41, 05.08.2022
Czyli będą Kuchenne Rewolucje . Rzucanie garnkami , mięsem i takie tam. Pokręcony
0 kudoslogan23   @   18:46, 05.08.2022
Cytat: Barbarella.
Czyli będą Kuchenne Rewolucje . Rzucanie garnkami , mięsem i takie tam. Pokręcony
Będzie Geslerowa?