Diablo IV - uczestnicy wewnętrznych testów głównie zadowoleni

Wygląda na to, że Diablo IV wzbudza głównie pozytywne emocje wśród osób, które miały już okazję projekt sprawdzić.

@ 04.08.2022, 14:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV - uczestnicy wewnętrznych testów głównie zadowoleni

Diablo IV nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, choć z dotychczasowych doniesień wynika, że zadebiutuje ono na rynku w przyszłym roku. Choć nie sposób określić, jak przyjęte zostanie przez graczy przedsięwzięcie, najnowsze informacje wskazują na to, że możemy spać spokojnie.

Blizzard zorganizował niedawno zamknięte testy Diablo IV, w których udział wzięli pracownicy firmy. Jak twierdzi redaktor portalu Bloomberg, Jason Schreier, testy przebiegły bardzo dobrze, a reakcje graczy na najnowszą odsłonę popularnego cyklu były przeważnie pozytywne.

Diablo IV dostępne będzie na PC, PS4, PS5, Xboksach One oraz Xboksach Series X|S. Będzie ono oferować współdzielony  świat, a także możliwość zabawy międzyplatformowej oraz tryb współpracy. Wiele kwestii na temat projektu pozostaje oczywiście niejasnych, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?