Far Cry 6 - ruszył darmowy weekend z grą

Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się na zakup Far Cry 6 w trakcie trwania darmowego weekendu, zaoszczędzicie nawet 50%.

@ 04.08.2022, 13:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Far Cry 6 - ruszył darmowy weekend z grą

Far Cry 6 - jak możecie przeczytać w naszej recenzji - to całkiem udana odsłona tego popularnego cyklu. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji w nią zagrać, koniecznie skorzystajcie z darmowego weekendu. Pomiędzy dniem dzisiejszym, a 7 sierpnia shooter Ubisoftu możecie pobrać całkowicie za darmo i cieszyć się nim na wszystkich platformach.

Darmowy weekend z Far Cry 6 dostępny jest na PC (w sklepie Ubisoftu oraz Epic Games), a także na konsolach PS4, PS5, Xbox One oraz Xboksach Series X|S. Po zaciągnięciu danych, dostajecie pełną grę, a będzie ona grywalna do 7 sierpnia. Dostępny jest cały wątek fabularny oraz darmowe misje, które opublikowano po premierze.

Jeśli po zabawie zdecydujecie się na zakup Far Cry 6, będziecie mogli to zrobić po niższej cenie. Darmowy weekend to tylko część atrakcji, jest też bowiem nawet 50-procentowa - czyli całkiem spora - obniżka obejmująca wszystkie platformy docelowe przedsięwzięcia.

Przed pobraniem wersji PC pamiętajcie o sprawdzeniu jej wymagań sprzętowych. Podczas zabawy możecie natomiast korzystać z naszego darmowego poradnika.


Sprawdź także:
Far Cry 6

Far Cry 6

Premiera: 07 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Far Cry 6 to kolejna część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych od firmy Ubisoft, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Szósta, pełnoprawna odsłona mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?