Gotham Knights - pierwsze kilkanaście minut gry

W sieci pojawił się gameplay z Gotham Knights. Możecie na nim zobaczyć pierwsze kilkanaście minut rozgrywki.

@ 02.08.2022, 15:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Gotham Knights - pierwsze kilkanaście minut gry

Gotham Knights to jedna z najważniejszych premier tegorocznej jesieni. W sieci regularnie pojawiają się w związku z tym materiały promujące przedsięwzięcie. Ten widoczny poniżej pokazuje pierwsze 16 minut rozgrywki, choć autorzy publikacji pominęli prolog - najpewniej po to, by nie ujawniać rozgrywających się tam scen.

Po wstępie - którego poniżej nie ma - wybieramy sobie jedną z dostępnych postaci, a następnie wyruszamy do Uniwersytetu Gotham, aby odszukać doktora Kirka Langstroma. Szybko okazuje się, że Langstrom nie żyje, a bohater musi poszukać wskazówek na temat tego, kto ewentualnie jest za jego śmierć odpowiedzialny.

Po wyjściu z budynku zostajemy zaatakowani i musimy się bronić, korzystając z wielu umiejętności specjalnych wybranego protagonisty. Walczymy oczywiście w dość charakterystyczny sposób, wyprowadzając zarówno szybkie, jak i mocne ciosy. Prócz tego robimy użytek z gadżetów.

Datę premiery Gotham Knights zaplanowano na 25 października. Grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach. Więcej informacji na temat projektu będziemy mieć dla Was niebawem.


Sprawdź także:
Gotham Knights

Gotham Knights

Premiera: 25 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Gotham Knights to gra akcji z elementami RPG, z silny elementem sieciowej kooperacji. Tytuł osadzony został w uniwersum DC Comics. Za projekt odpowiada studio Warner Bros...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?