Marvel's Midnight Suns - Doktor Strange w akcji

W sieci pojawił się gameplay, pokazujący Marvel's Midnight Suns. Tym razem twórcy prezentują nam Doktora Strange.

@ 01.08.2022, 11:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns - Doktor Strange w akcji

Przed kilkoma dniami do sieci trafił materiał prezentujący Doktora Strange - kolejnego bohatera gry Marvel's Midnight Suns. Twórcy zaprezentowali nam za jego pomocą znanego herosa, choć jednocześnie nie zdradzili w jaki sposób będzie on wspomagał swój Team w grze. Zrobili to tym razem, publikując gameplay.

Jak widać poniżej, Strange w Marvel's Midnight Suns jest postacią oferującą wsparcie. Potrafi on chronić sojuszników, a także przywracać im utracone siły witalne. Jest też niezastąpiony, gdy zabraknie nam jakiś przedmiotów wspierających nasze starania. Najlepiej sprawdza się jako towarzysz bohaterów, którzy nie wykorzystują zbyt często współczynnika zwanego heroizmem. 

Jeśli chodzi o umiejętności bohatera, to jedną z ciekawszych jest Vapors of Valtorr. Dzięki niej nasz Doktor jest w stanie ukryć siebie lub wybranego sojusznika na jedną kolejkę, co czyni wybraną postać nienamierzalną. Umiejętność tę da się dodatkowo zupgradować, aby przywracała utracone siły witalne. Korzystamy z niej głównie w sytuacji kryzysowej, ale znajdzie też inne zastosowania.

Druga ciekawa umiejętność to Shield of the Seraphim. Podnosi ona odporność całej naszej ekipy, sprawiając, że lepiej radzi sobie z ciosami zadawanymi przez oponentów. Potrafi ona też usunąć rozmaite negatywne statusy, jakie zostały na nas nałożone.

Więcej znajdziecie na poniższym filmie. Premierę Marvel's Midnight Suns zaplanowano na 7 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 07 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?