Wo Long: Fallen Dynasty - nowa gra Team Ninja - otrzyma próbkę gameplayu

Deweloperzy chcą, aby gracze potencjalnie zainteresowani Wo Long: Fallen Dynasty mogli sprawdzić projekt sporo przed jego premierą.

@ 01.08.2022, 11:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wo Long: Fallen Dynasty - nowa gra Team Ninja - otrzyma próbkę gameplayu

Wo Long: Fallen Dynasty to całkiem ciekawie zapowiadająca się gra akcji, za której opracowywaniem stoi studio Team Ninja. Mimo że projekt jest na razie na dość wczesnych etapach dewelopingu, deweloperzy już teraz przygotowują się do udostępnienia próbki, mającej nam zaprezentować gameplay. Taka próbka ma trafić w ręce graczy w niezbyt odległej przyszłości.


Wo Long: Fallen Dynasty to gra RPG akcji, w której główny nacisk położono oczywiście na toczenie pojedynków. Projekt przenosi nas do czasów dynastii Han, a dokładniej w jej upadku. Mamy otrzymać w nim porywające i wymagające umiejętności doświadczenie, w którym walka będzie szybsza i bardziej dynamiczna niż w NiOh. Będziemy mieć też więcej swobody, jeśli chodzi o poruszanie się.


Twórcy Wo Long: Fallen Dynasty obiecują, że w "niedalekiej przyszłości" otrzymamy demo rozgrywki. Tak przynajmniej możemy przeczytać w krótkim wpisie na Twitterze. Będzie ono prawdopodobnie dostępne tylko przez ograniczony czas, a podczas jego przechodzenia sprawdzimy różne systemy, przygotowane z myślą o grze. Na razie niestety brakuje jakichkolwiek szczegółów.


Wo Long: Fallen Dynasty opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation. Jego premierę zaplanowano na początek 2023 roku.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?