Premiera Warhammer 40,000: Darktide opóźniona

Deweloperzy Warhammer 40,000: Darktide zdecydowali się przesunąć premierę swojej gry.

@ 29.07.2022, 11:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Premiera Warhammer 40,000: Darktide opóźniona

Studio Fatshark postanowiło przesunąć datę premiery Warhammer 40,000: Darktide. Pierwotnie projekt miał zadebiutować na rynku 13 września, ale deweloperzy potrzebują więcej czasu na to, by go dopracować. W rezultacie debiut na PC zaplanowano na 30 listopada, a wydanie dedykowane konsolom Xbox Series X|S pojawi się w sprzedaży nieco później (dokładnego terminu tu nie znamy).

"Opóźnienie premiery gry to jedna z najtrudniejszych decyzji dla dewelopera i nie jesteśmy szczęśliwi ją podejmując. Wciąż mamy jednak nadzieję, że to świadectwo naszego oddania oraz poświęcenia temu, co robimy, aby gra była jak najlepsza", powiedział prezes studia, Martin Wahlund.

"Przytłoczyły nas opinie na temat gry, jakie pojawiły się do tej pory, potrzebujemy jednocześnie więcej czasu, aby poprawić stabilność, wydajność oraz kluczowe systemy. Każdy jest istotny, abyśmy mieli pewność, że mamy najlepsze możliwe doświadczenie przed premierą. Osoby zainteresowane mogą zapisać się tutaj, aby wziąć udział w testach".

Co ciekawe, to nie pierwsze opóźnienie Warhammer 40,000: Darktide. Pierwotnie tytuł miał trafić do sprzedaży pod koniec minionego roku, a następnie wiosną bieżącego. Mamy nadzieję, że najnowszy termin jest ostatnim.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   11:15, 29.07.2022
Szkoda, ale jeżeli ma to oznaczać lepsze dopieszczenie gry to mi pausje. Darktide to gra na którą w tym roku czekam najbardziej.