Pracownicy Bungie otrzymują pogróżki od fanów

Zarządzający studiem Bungie otrzymują poważne groźby od fanów.

@ 29.07.2022, 10:36
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Pracownicy Bungie otrzymują pogróżki od fanów

Bungie ogłosiło, że zmniejszy ilość komunikacji, jaką ma ze swoją bazą graczy, ze względu na groźby składane pracownikom i zarządowi studia.

W poście na Reddicie jeden użytkownik skarżył się, że Bungie nie rozmawia tak często ze swoimi fanami, jak inne studia. Inny użytkownik odpowiedział: „Tak dzieje się, gdy programiści otrzymują groźby nękania i śmierci w związku z grą wideo”.

Menedżer społeczności Bungie, który występuje pod nazwą „Dmg04”, również zabrał głos w tej sprawie odpowiadając:

"To jest już nękanie, o którym rozmawialiśmy, to już nie tylko niegrzeczne odpowiedzi na Twitterze lub niejasne komentarze w naszym kierunku, a coś poważniejszego. Pojawiły się realne zagrożenia wobec naszych pracowników i naszego studia. Traktujemy je poważnie, co prowadzi do ograniczenia komunikacji, ponieważ zespół planuje przyszłe zabezpieczenia/strategie, które pomogą uniknąć tego rodzaju rzeczy”.

To niecodzienna sytuacja w naszej branży, a szczególnie w kierunku tak zasłużonego producenta, jakim jest Bungie. Od lat dostarczają najwyższej jakości produkcje, z którymi gracze spędzają wiele godzin przed ekranami telewizorów i monitorów. Groźby tego typu są niczym nieuzasadnione i karygodne.

Zobaczymy, jak w przyszłości rozwinie się sytuacja i będziemy Was informowali na bieżąco. A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie, czy macie jakieś zastrzeżenia do pracy Bungie?


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:33, 29.07.2022
A za tymi groźbami stoją pewno , chude , pryszczate , zakompleksione, facetopodobne stworki .Błeee. W starożytnej Sparcie coś takiego zaraz po narodzeniu zrzucało się ze skały i nie było problemu.
0 kudosdabi132   @   21:43, 29.07.2022
Niektórzy ludzie chyba mają jakieś problemy z głową. Takie osoby powinno się izolować. Nie każdemu musi się podobać np Destiny 2, ale żeby od razu grozić?
0 kudoslogan23   @   22:15, 29.07.2022
To niech z tym zrobią, stać ich ustalić kto im grozi, nęka ich i zrobić z nim porządek, po coś mają prawników itd.
0 kudosBarbarella.   @   08:15, 30.07.2022
No w sumie Logan to coś w tym jest . Jeżeli jak twierdzą traktują to poważnie no to chyba zgłosili to odpowiednim służbom .No ale czy to zrobili czy to może jakaś ściema żeby się wytłumaczyć ze słabego kontaktu z graczami ? No nie wiem.
0 kudosbalic87   @   08:59, 30.07.2022
Z jakiego powodu są te groźby?
0 kudoslogan23   @   14:00, 30.07.2022
Cytat: Barbarella.
No w sumie Logan to coś w tym jest . Jeżeli jak twierdzą traktują to poważnie no to chyba zgłosili to odpowiednim służbom .No ale czy to zrobili czy to może jakaś ściema żeby się wytłumaczyć ze słabego kontaktu z graczami ? No nie wiem.

Jakby mi ktoś groził i nękał, to bym opłacił detektywów czy innych specjalistów żeby ustalili go śle mi pogróżki i szedł na drogę sądową.
0 kudosBarbarella.   @   22:39, 30.07.2022
Cytat: logan23
szedł na drogę sądową.

Eee tam . Z sądami to nigdy nie wiadomo .Ja bym Hitmana wynajęła. Szczęśliwy Diabelski pomysł
0 kudoslogan23   @   15:50, 31.07.2022
Cytat: Barbarella.
Eee tam . Z sądami to nigdy nie wiadomo .Ja bym Hitmana wynajęła. Szczęśliwy Diabelski pomysł
Hitman jest zawalony kontraktami aż do wiosny, nie wiadomo czy się podejmie zadania.
0 kudosBarbarella.   @   19:18, 31.07.2022
No to mam plan awaryjny . Jeden z naszych kolegów , forumowiczów mógłby być dublerem Hitmana . Tylko kod kreskowy z tyłu przyklei i gotowy do akcji .Nawet nie musi nic robić , na sam widok potencjalny cel ze strachu wyskoczy przez okno albo zawału dostanie . I czyściutka robota. Pokręcony Diabelski pomysł
1 kudoslogan23   @   23:38, 31.07.2022
Cytat: Barbarella.
No to mam plan awaryjny . Jeden z naszych kolegów , forumowiczów mógłby być dublerem Hitmana . Tylko kod kreskowy z tyłu przyklei i gotowy do akcji .Nawet nie musi nic robić , na sam widok potencjalny cel ze strachu wyskoczy przez okno albo zawału dostanie . I czyściutka robota. Pokręcony

Wiem kto ale chyba on ma zlecenie na świętego mikołaja.
0 kudosDaroxs   @   20:19, 02.08.2022
Cytat: juve
Od lat dostarczają najwyższej jakości produkcje


Jako wieloletni fan Destiny 2 w której pewnie z 4 tysiące godzin mam. Kategorycznie sprzeciwiam się określeniu że Bungie dostarcza najwyższej jakości produkcje bo maksymalnym stwierdzeniem o jakości to takie, że robią solidne i dobre gameplayowo gry. Jednakże bardzo daleko do określania ich najwyższej jakości produkcją.
Dodaj Odpowiedź