PS5 i PS4 otrzymają kontroler dla iPhone

Wystarczy dostęp do szerokopasmowego złącza i możemy grać w gry z PlayStation na naszych urządzeniach z logiem Apple.

@ 28.07.2022, 17:44
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, ps5

PS5 i PS4 otrzymają kontroler dla iPhone

Firmy Sony oraz Backbone wspólnie zaprezentowały kontroler Backbone One - PlayStation Edition. Urządzenie pozwoli zamienić naszego iPhone'a w mobilną konsolkę. 

Backbone One to kontroler przeznaczony dla iPhone, za pomocą którego będziemy mogli wygodnie grać w gry z PlayStation 4 oraz PlayStation 5 za pośrednictwem funkcji PS Remote Play. Nic (no może prócz odpowiednio szybkiego łącza) nie stoi na przeszkodzie by przejechać się na małym ekranie w Gran Turismo 7 czy poharatać wrogów w Ghost of Tsushima.

Urządzenie zaprojektowano w wizualnej "zgodzie" z wyglądem PlayStation 5 i innych akcesoriów. Kontroler jest zasilany z baterii iPhone'a, więc nie trzeba go ładować. Urządzenie wyceniono na 99 dolarów (około 470 zł), a oprócz gier z PlayStation możemy śmiało używać go także do grania w produkcje z AppStore, takie jak Genshin Impact czy Call of Duty: Mobile.

Backbone One - PlayStation Edition debiutuje już w wybranych krajach, choć na ich liście nie ma Polski. Twórcy urządzenia zapewniają jednak, że stale będą rozszerzać listę rynków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?