Premiera Assassin's Creed Rift przesunięta

No i mamy informacje o kolejnym opóźnieniu. W ostatnim czasie głównie o obsuwach piszemy i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się poprawić.

@ 25.07.2022, 18:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Assassin's Creed Rift przesunięta

Assassin's Creed Rift to ciekawie zapowiadająca się odsłona popularnej serii, stawiająca na rozgrywkę o nieco mniejszej skali. Projekt miał zadebiutować jeszcze w tym roku fiskalnym, a zatem do marca 2023 roku. Ubisoft zdecydował się jednak na opóźnienie debiutu gry.

Assassin's Creed Rift nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane, ale regularnie pojawia się w raportach Francuzów jako "mniejszy niezapowiedziany tytuł premium". W taki sam sposób odniesiono się do niego w najnowszym zestawieniu finansowym korporacji, z którego dowiadujemy się, że premierę Assassin's Creed Rift prawdopodobnie przesunięto z bieżącego roku fiskalnego na początek kolejnego.

Za doniesienia odpowiada dziennikarz portalu Bloomberg, niejaki Jason Schreier. Wcześniej twierdził on, że Assassin's Creed Rift otrzymamy w lutym 2023 roku, a teraz uważa, że tytuł jest daleko we tyle, jeśli chodzi o grafik produkcyjny. Z tego względu zostanie wydany prawdopodobnie pomiędzy majem, a czerwcem 2023 roku, czyli kilka miesięcy później, niż pierwotnie planowano.

Assassin's Creed Rift - jeśli sprawdzą się plotki - przeniesie nas na Bliski Wschód. Akcja będzie się natomiast toczyć dookoła postaci z Assassin's Creed: Valhalla zwanej Basim. Ma być sporo skradania oraz zamknięte mapy. Na razie jednak nie sposób powiedzieć, które doniesienia się zmaterializują, a które nie. Więcej informacji będziemy mieć dla Was w przyszłości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?