Data premiery The Lord of the Rings: Gollum przesunięta

Wydawca chce, aby deweloperzy The Lord of the Rings: Gollum mieli więcej czasu na dopieszczenie swojego dzieła. Na razie niestety nie znamy nowej daty premiery.

@ 25.07.2022, 18:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Data premiery The Lord of the Rings: Gollum przesunięta

Firma Daedalic Entertainment niedawno zaprezentowała pierwszy gameplay z The Lord of the Rings: Gollum. Tytuł ten miał się ukazać na początku września, ale w związku z dość nieprzychylnym odbiorem najnowszego materiału z rozgrywki, wydawca zdecydował się premierę opóźnić.

Jak czytamy w informacji prasowej, deweloperzy The Lord of the Rings: Gollum są zdeterminowani, by przygotować możliwie jak najlepsze doświadczenie i spełnić oczekiwania graczy. Jako że społeczność nie była zachwycona jakością oprawy wizualnej, Daedalic postanowił dać deweloperom nieco więcej czasu na to, by dopieścili swoje dzieło.

The Lord of the Rings: Gollum otrzyma zatem nową datę premiery, choć na razie kompletnie nie wiemy jaką. Obsuwa może być niewielka, ale patrząc na to, ile przed twórcami pracy, nie nastawiałbym się na premierę w roku bieżącym, a najpewniej dopiero w przyszłym.

Jak wszystko pójdzie dobrze, The Lord of the Rings: Gollum dostępne będzie na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu. Nowy termin wydania gry będziemy mieć dla Was w przyszłości.


Sprawdź także:
The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

Premiera: 25 maja 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Lord of the Rings: Gollum to przygodowa gra akcji od studia Daedalic Entertainment, do tej pory znanego z przede wszystkim klasycznych przygodówek pokroju serii Depon...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?