Saints Row - zobaczcie nowe materiały prezentujące rozgrywkę

W sieci pojawiło się sporo interesujących filmów, ukazujących gameplay z Saints Row.

@ 25.07.2022, 17:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Saints Row - zobaczcie nowe materiały prezentujące rozgrywkę

Saints Row trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia i będzie prawdopodobnie jedną z najważniejszych premier końca wakacji. Jako że uczestniczyliśmy w specjalnym wydarzeniu, w trakcie którego mogliśmy w Saints Row zagrać, niebawem na naszych łamach przeczytacie wrażenia z rozgrywki. Póki co zerknijcie natomiast na nowe materiały filmowe, które pojawiły się w sieci.

Filmy znajdziecie na dwóch widocznych poniżej odtwarzaczach. Jeden został przygotowany przez redakcję Game Informera. Trwa on mniej więcej 15 minut, a podczas seansu zobaczyć możecie pojedynki, pościgi oraz rozmaite lokacje, jakie znajdziecie w wirtualnym świecie. Drugi gameplay pochodzi od redakcji IGN. Pokazuje on pierwsze piętnaście minut gry.

Saints Row dostępne będzie od 23 sierpnia, a zagramy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Gra oferować ma multiplayer typu cross-gen, a także zabawę cross-platform, dzięki czemu możliwe będzie granie na dowolnej z platform i to bez konieczności rozpoczynania od zera, jeśli zdecydujemy się platformę zmienić. Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem.


Sprawdź także:
Saints Row

Saints Row

Premiera: 23 sierpnia 2022
PS5, PS4, PC, XBOX X/S, XBOX ONE

Saints Row to reboot marki zapoczątkowanej przez studio Volition w 2006 roku. Gra nie oferuje bohaterów znanych z poprzedniego cyklu, a oferuje wyłącznie pewne fabularne ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslogan23   @   18:17, 25.07.2022
Ciekawe czy wyląduje w game pasie na xboxie.
1 kudosBarbarella.   @   18:31, 25.07.2022
Łaaał . Chyba wreszcie usunę z kompa te przestarzałe drętwe GTA 5. Szczęśliwy