Data premiery Thymesia opóźniona

Twórcy ciekawie zapowiadającego się soulslike Thymesia potrzebują kilku dodatkowych dni, by dopieścić grę.

@ 24.07.2022, 14:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Data premiery Thymesia opóźniona

Thymesia to jedna z gier, o jakich wspomnieliśmy w artykule podsumowującym nadchodzące gry soulslike. Jeśli czekaliście na jej premierę, to niestety mamy złe wieści. Deweloperzy postanowili premierę swojego dzieła opóźnić, aby wdrożyć poprawki proponowane przez fanów.

Wydaniem gry Thymesia zajmie się Team 17, a za jej opracowanie odpowiada OverBorder. Pierwotnie przedsięwzięcie to miało trafić w nasze ręce 9 sierpnia, ale twórcy uznali, że potrzebują więcej czasu, aby wszystko dopracować. Z tego względu debiut przesunięto na 18 sierpnia, czyli nieco ponad tydzień.

"Po wysłuchaniu społeczności, która komentowała niedawno opublikowane na Steam demo, podjęliśmy niełatwą decyzję o tym, by pchnąć datę premiery Thymesia o kilka dni do 18 sierpnia", czytamy w oświadczeniu.

"Chcemy, aby Thymesia była możliwie jak najlepszym doświadczeniem, a te kilka dni pozwoli nam zaimplementować konieczne zmiany oraz poprawki na wszystkich platformach docelowych".

Thymesia dostępna będzie więc 18 sierpnia. Zagramy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Jeśli chodzi o założenia gry, mamy do czynienia z przedstawicielem gatunku soulslike, w którym wcielamy się w niejakiego Corvusa. Wyrusza on w pełną niebezpieczeństw podróż, pragnąc odzyskać utracone wspomnienia.


Sprawdź także:
Thymesia

Thymesia

Premiera: 18 sierpnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Thymesia to trzecioosobowa gra cRPG akcji z silnym soulslike'owym aspektem, której akcja rozgrywa się w mrocznym settingu fantasy. Za produkcję odpowiada studio OverBorde...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszubal22   @   15:17, 24.07.2022
Dobrze, że przesunęli premierę jedynie o te kilka dni. Zapowiada się ciekawa gra, trochę Bloodborne, trochę Sekiro i trochę inwencji własnej. Oby tylko wyciągnęli wnioski z feedbacku, jaki otrzymali po publikacji dema, które było... bardzo drewniane. Zarówno jeśli chodzi o poruszanie się, jak i (w pewnym stopniu) walkę. Całkiem ciekawy świat i lore to pewniki, a co do reszty, przekonamy się, hehe.