Dying Light 2: Stay Human - pierwszy dodatek fabularny związany z gladiatorami?

W sieci pojawiły się interesujące plotki na temat nadchodzącego rozszerzenia dla Dying Light 2: Stay Human.

@ 19.07.2022, 20:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human - pierwszy dodatek fabularny związany z gladiatorami?

Dying Light 2: Stay Human to naprawdę dobra gra, o czym możecie przeczytać w naszej recenzji. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na jej zakup, koniecznie pamiętajcie też o zerknięciu na wymagania sprzętowe wersji PC, a podczas zabawy pamiętajcie o naszym poradniku. Abstrahując od materiałów, jakie zgromadziliśmy na naszych łamach, chcieliśmy Wam przekazać także doniesienia na temat nadchodzącego dodatku.

Pewien dataminer postanowił przyjrzeć się dokładnie plikom Dying Light 2: Stay Human, a wśród nich znalazł sporo interesujących ciekawostek. Z opublikowanego przez niego filmu dowiadujemy się, że ostatnie dzieło Techlandu niebawem powinno otrzymać fabularne rozszerzenie. Będzie ono w jakiś sposób nawiązywać do gladiatorów. Kluczową lokacją ma być w tym DLC budynek opery. Będzie on też służył za arenę do walk.

Nadchodzący dodatek ma być dość spory, jeśli chodzi samą opowieść. Jest w nim podobno ponad 2000 linii dialogowych oraz dwa odmienne zakończenia. Będą ponadto nowe modele postaci, nowe animacje i wiele więcej. Szczegóły oczywiście poznacie za sprawą widocznego poniżej materiału. Podczas oglądania go pamiętajcie, że nie mamy do czynienia z informacjami potwierdzonymi.

Dying Light 2: Stay Human dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu. Wsparcie za sprawą dodatków, ma ono dostawać przez kilka kolejnych lat.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:53, 20.07.2022
Zawartość fabularna by się przydała i to bardzo, tak samo jak nowy system progresji, moim zdaniem jest tragiczny i dużo gorszy od tego co było w jedynce. A arena i tak sugeruje, że może to być tylko arena do wyzwań.