Stray debiutuje na PS4, PS5 oraz PC

Stray to całkiem unikatowa gra przygodowa, w której gramy kotem. Jest już ona dostępna na PC, PS4 oraz PS5. Co ważne, stanowi ona część Katalogu Gier PlayStation Plus Extra i Premium.

@ 19.07.2022, 19:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Stray debiutuje na PS4, PS5 oraz PC

Stray, jak wynika z naszej recenzji, to całkiem nieźle wykonana i dość unikatowa przygodówka. Jeśli poczuliście się jej tematyką zaintrygowani, pamiętajcie o tym, że Stray jest od dziś dostępne w sprzedaży. Nabędziecie je na PC, PS4 oraz PS5. Możecie też ewentualnie zagrać w ramach subskrypcji PlayStation Plus Extra oraz PlayStation Plus Premium - posiadacze wymienionych abonamentów mogą bawić się bez dodatkowych opłat.

Jeśli chodzi o założenia Stray, mamy do czynienia z grą, której głównym bohaterem jest kot. W wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności, nasz bohater zostaje oddzielony od swojej rodziny, a następnie poznaje robota, który będzie mu towarzyszył. Wspólnie przemierzać będą cyberpunkowe miasto, którego jedynymi rezydentami są roboty. Żeby było ciekawiej, są one namiastką niegdysiejszej ludzkiej cywilizacji.

Jak wspomniałem, na naszych łamach znajdziecie recenzję Stray. Jeśli rozważacie zakup gry, koniecznie się z nią zapoznajcie. Pamiętajcie też, że Stray dostępne jest na PC, PS4 oraz PS5. W przypadku platform PlayStation możecie albo kupić grę albo bawić się dzięki subskrypcjom PlayStation Plus Extra oraz PlayStation Plus Premium. We wrześniu Stray dostępne będzie także w wersji pudełkowej, wyłącznie na konsolach PlayStation.


Sprawdź także:
Stray

Stray

Premiera: 19 lipca 2022
PC, PS5, PS4, XBOX ONE, XBOX X/S

Stray to przygodowa gra akcji, której akcja osadzona została w futurystycznym mieście, gdzie nie ma już ludzkości - są tylko roboty. Za projekt odpowiada debiutanckie Blu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?