Stray - gra o kocie zbiera świetne oceny w recenzjach

Da się w niej spaść na cztery łapy.

@ 18.07.2022, 21:22
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, ps5

Stray - gra o kocie zbiera świetne oceny w recenzjach

Już jutro zadebiutuje Stray, najbardziej wyczekiwana gra ostatnich miesięcy na platformie Steam. Okazuje się, że warto było czekać, bo tytuł zbiera zaskakująco wysokie noty w recenzjach!

W sieci pojawiły się już pierwsze oceny Stray, czyli gry w której wcielamy się w futrzaka, a konkretniej - kota. Czworonóg trafia do zrujnowanego cybermiasta, w którym musi się odnaleźć. Wspominana metropolia zamieszkana jest jedynie przez roboty oraz groźne stworzenia - z tymi pierwszymi wejdziemy w interakcję, drugich lepiej unikać.

Rozgrywka to połączenie platformówki z przygodową grą akcji. Jak na kota przystało, sporo się w Stray skacze, ale przede wszystkim wchodzi w różne, wydawałoby się na pierwszy rzut oka niedostępne zakątki. Nie brakuje też kocich pogawędek, z zaczepionymi po drodze robotami.

Stray zbiera bardzo dobre opinie w pierwszych recenzjach:

  • GameSpot - 9/10
  • Digital Trends - 4/5
  • Destructoid - 9/10
  • VG247 - 5/5
  • IGN - 8/10

Grę kupicie na Steam za 117,99 zł, dostępna jest także na konsolach PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Jeśli chodzi o naszą recenzję, to przeczytacie ją już niebawem.


Sprawdź także:
Stray

Stray

Premiera: 19 lipca 2022
PC, PS5, PS4, XBOX ONE, XBOX X/S

Stray to przygodowa gra akcji, której akcja osadzona została w futurystycznym mieście, gdzie nie ma już ludzkości - są tylko roboty. Za projekt odpowiada debiutanckie Blu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   12:34, 19.07.2022
Moja kicia bardzo się z tego cieszy .Ja oczywiście też bo nie chcę zostać podrapana .Mam grę na liście życzeń i prędzej czy później w nią zagram. Ciekawe czy będzie tam misja z truskawkami Shuwara. Diabelski pomysł