Darmowy tydzień z PS Plus Extra oraz PS Plus Premium

Sony chce, aby gracze mogli przez tydzień testować za darmo PS Plus Extra oraz PS Plus Premium.

@ 18.07.2022, 19:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Darmowy tydzień z PS Plus Extra oraz PS Plus Premium

Sony przygotowało specjalną promocję w związku z niedawną premierą nowego PlayStation Plus. Jeśli do tej pory nie jesteście przekonani co do tego, czy warto w subskrypcję zainwestować, być może niebawem będziecie już mieć co do tego pewność.

Sony postanowiło dać wszystkim zainteresowanym możliwość całkowicie darmowego sprawdzenia PlayStation Plus Extra oraz PlayStation Plus Premium. Aby z niego skorzystać, musicie założyć konto w PlayStation Network, a potem zdeklarować chęć zakupu PS Plus Extra lub Premium i przypisać do konta kartę. Co ważne w trakcie siedmiu próbnych dni możecie zrezygnować z abonamentu, a wówczas nie zapłacicie ani grosza.

Inicjatywa dostępna jest wyłącznie dla całkiem nowych subskrybentów. Jeśli posiadacie już PlayStation Plus, nie będzie w stanie z niej skorzystać, ale wydaje się to raczej standardową praktyką w podobnych promocjach. Jak wspomniałem, nie obawiajcie się tego, że musicie podać dane z karty, albowiem nic nie zostanie naliczone w trakcie darmowego tygodnia, dopiero po nim.

Z oferty można skorzystać na PS4 oraz PS5. Jeśli zdecydujecie się na to jutro, dostaniecie dostęp do gry Stray, która jutro ma swoją premierę na obu konsolach PlayStation.


Sprawdź także:
Stray

Stray

Premiera: 19 lipca 2022
PC, PS5, PS4, XBOX ONE, XBOX X/S

Stray to przygodowa gra akcji, której akcja osadzona została w futurystycznym mieście, gdzie nie ma już ludzkości - są tylko roboty. Za projekt odpowiada debiutanckie Blu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):