Stray - znamy datę premiery pudełkowego wydania gry

Stray dostępne będzie w formie elektronicznej już za kilka dni. Wiemy także kiedy w sklepach pojawi się wydanie pudełkowe.

@ 13.07.2022, 12:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Stray - znamy datę premiery pudełkowego wydania gry

Stray to ciekawie zapowiadająca się skradanka, która zadebiutuje na rynku 19 lipca (w Katalogu Gier subskrypcji PlayStation Plus Extra). Będzie ona dostępna wówczas na PC, PS4 oraz PS5. Nieco później, bo 20 września, w sklepach pojawi się wydanie pudełkowe - także na wszystkich trzech platformach. Poznaliśmy właśnie jego zawartość.

Jeśli chcielibyście zagrać w Stray, ale nie przemawia do Was kupowanie gier w formie elektronicznej, będziecie mogli to zrobić 20 września. Tytuł wtedy zadebiutuje w pudełkowym wydaniu, a jeśli chcielibyście już teraz złożyć zamówienie przedpremierowe, możecie to zrobić w wybranych sklepach. W jednym, iam8bit.com, będzie też dostępne wydanie ekskluzywne, które wyceniono na $44,99.

Stray Exclusive Edition to:


  • wyjątkowe opakowanie;
  • plakat;
  • sześć kart z grafiką;
  • włochata łatka.

Jeśli nie interesują Was dodatki, możecie kupić grę bez nich. Wówczas wyłożyć będziecie musieli $39,99, a zatem kilka dolarów mniej. W takiej sytuacji dostaniecie kopię gry oraz karty z grafiką. Warto w tym momencie wspomnieć, że pudełkowe wersje Stray dotyczą tylko konsol PlayStation. Na razie nie wiemy nic na temat edycji PC.

Więcej informacji na temat Stray będziemy mieć dla Was niebawem. Pracujemy już też nad recenzją.


Sprawdź także:
Stray

Stray

Premiera: 19 lipca 2022
PC, PS5, PS4, XBOX ONE, XBOX X/S

Stray to przygodowa gra akcji, której akcja osadzona została w futurystycznym mieście, gdzie nie ma już ludzkości - są tylko roboty. Za projekt odpowiada debiutanckie Blu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?