Cuphead: The Delicious Last Course rozeszło się już w nakładzie miliona egzemplarzy

Wygląda na to, że fani serii Cuphead z niecierpliwością wyczekiwali na ostatnie DLC.

@ 13.07.2022, 12:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Cuphead: The Delicious Last Course rozeszło się już w nakładzie miliona egzemplarzy

Cuphead: The Delicious Last Course okazało się ogromnym sukcesem. Studio MDHR chwali się, że DLC dla wyśmienitej platformówki sprzed kilku lat rozeszło się już w nakładzie przekraczającym 1 mln egzemplarzy. Co istotne, dodatek sprzedaje się szybciej niż podstawka.

Premiera Cuphead: The Delicious Last Course miała miejsce 30 czerwca, a tytuł od tej pory dostępny jest na PC, PS4, Xboksie One oraz Switchu. Aby go zaciągnąć trzeba oczywiście posiadać edycję podstawową, a sam dodatek kosztuje $7,99, czyli jakieś 40 zł.

"To oznacza szybszą sprzedaż, niż w przypadku oryginalnej gry, a przez to jesteśmy ogarnięci radością i wdzięcznością. Te słowa nie oddają tego, jak jesteśmy wdzięczni, ale niesamowici gracze Cuphead z całego świata, dziękujemy Wam z całych serc", powiedziała producentka wykonawcza i dyrektor studia, Maja Moldenhauer.

Cuphead: The Delicious Last Course to całkiem nowa historia, w której grupa przyjaciół postanawia odkryć tajemniczę Legendarnego Kielicha. Akcja gry toczy się na wyspie Inkwell, a podczas zabawy korzystamy z nowych broni oraz umiejętności bohaterów. Możemy też grać jako Ms Chalice - po raz pierwszy.


Sprawdź także:
Cuphead: The Delicious Last Course

Cuphead: The Delicious Last Course

Premiera: 30 czerwca 2022
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Delicious Last Course to rozszerzenie fabularne do zręcznościowej gry Cuphead autorstwa studia MDHR. Gracz ponownie trafia na nową wyspę Inkwell z zupełnie nowymi lok...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?