Test Drive Unlimited Solar Crown na nowym zwiastunie

Firma Nacon opublikowała kolejny materiał filmowy, promujący Test Drive Unlimited Solar Crown. Wciąż nie znamy niestety daty premiery gry.

@ 08.07.2022, 12:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Test Drive Unlimited Solar Crown na nowym zwiastunie

Test Drive Unlimited Solar Crown to całkiem ciekawie zapowiadająca się gra wyścigowa, opracowywana obecnie przez Nacon. Mimo że jej premiera miała nastąpić jeszcze w tym roku, wydawca zdecydował się ją opóźnić do roku przyszłego, nie podając niestety konkretnego terminu.

W trakcie minionego już Nacon Connect w sieci opublikowano nowy zwiastun Test Drive Unlimited Solar Crown. Wideo zwie się "Together We Drive" i promuje najważniejszy element przedsięwzięcia, czyli rozgrywki nastawione na tryb online. Co ważne, twórcy chcą płynnie przechodzić pomiędzy singlem, a multiplayerem.

Jeśli chodzi o założenia Test Drive Unlimited Solar Crown, będziemy mieć do czynienia z grą w otwartym świecie. Po mapie mamy się poruszać w pełni swobodnie, pozyskiwać nowe samochody, modyfikować już posiadane i brać oczywiście udział w wyścigach. Celem jest zdobycie tytułowej korony.

Test Drive Unlimited Solar Crown dostępne będzie na PC, PS5, Xboksach Series X|S oraz Switchu. Daty premiery na razie nie znamy.


Sprawdź także:
Test Drive Unlimited: Solar Crown

Test Drive Unlimited: Solar Crown

Premiera: 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Test Drive Unlimited Solar Crown to trzecia część serii gier wyścigowych, których akcja przenosi gracza do Hong Kongu bez jakichkolwiek (oprócz geograficznych) ograniczeń...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbela913   @   08:54, 10.07.2022
Witam jak na stronie dodać grę ?
0 kudosGuilder   @   17:52, 10.07.2022
Kliknij na przycisk w kształcie klucza francuskiego, u góry po prawej stronie.