The Lord of the Rings: Gollum na pierwszym gameplayu. Gra brzydka jak sam Gollum?

Pierwszy rzut oka na nową grę w uniwersum Władcy Pierścieni.

@ 07.07.2022, 23:35
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Lord of the Rings: Gollum na pierwszym gameplayu. Gra brzydka jak sam Gollum?

Firma Daedalic Entertainment pokazała nam pierwszy gameplay z zapowiedzianej jakiś czas temu gry The Lord of the Rings: Gollum. Jednocześnie zdaje się, że zapał graczy zostały nieco ostudzony.

Zerkając bowiem na poniższy materiał trudno być zachwyconym. Już pierwsze wrażenia, a te zawsze wiążą się z oprawą wizualna, raczej nie są szczególnie pozytywne. Graficznie gra wygląda mocno średnio i zdaje się zupełnie nie pasować do współczesnych standardów.

Nie samą grafiką człowiek jednak żyje. The Lord of the Rings: Gollum może nadrabiać wizualne niedoskonałości angażującą rozgrywką i klimatem. Tytuł zapowiada się na całkiem solidną skradankę, wzbogaconą o liczne elementy platformowe. 

The Lord of the Rings: Gollum zmierza na szereg platform - PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksy One, Xboksy Series S|X oraz Nintendo Switch. Premierę wyznaczono na 1 września.


Sprawdź także:
The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

Premiera: 25 maja 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Lord of the Rings: Gollum to przygodowa gra akcji od studia Daedalic Entertainment, do tej pory znanego z przede wszystkim klasycznych przygodówek pokroju serii Depon...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudoszubal22   @   01:43, 08.07.2022
Wow, zapomniałem już o istnieniu tej gry. I o ile lubię przygodówki, o tyle tutaj sama marka LotR-a raczej mnie nie przekona do zagrania. Nawet nie chodzi o grafikę, bo gry wydawane przez Deadelic chyba zawsze idą w stylizowaną oprawę i ta nie jest aż tak zła w tym wypadku, ale jakoś nie widzi mi się po prostu łazić sobie po Mordorze/Śródziemiu jako Gollum. I chociaż dla mnie to dziwny koncept to w sumie nie zdziwię się, jeśli fabuła będzie na niezłym poziomie, ale produkcja okaże się klapą przez grafikę i potencjalnie przez sterowanie.