Szef Blizzarda borni monetyzacji w Diablo Immortal

W opinii dewelopera, przy Diablo Immortal można się bawić wyśmienicie bez płacenia. Znaczna większość zawartości jest darmowa.

@ 07.07.2022, 23:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, mob, free 2 play

Szef Blizzarda borni monetyzacji w Diablo Immortal

Diablo Immortal zadebiutowało kilka tygodni temu i cieszy się do tej pory sporą popularnością. Nie wszyscy są jednak z gry zadowoleni, a wielu graczy (o czym wspominaliśmy też w naszej recenzji) narzeka na dość kontrowersyjny system monetyzacji oparty na mikrotransakcjach. Systemu postanowił bronić szef Blizzarda, Mike Ybarra. W jego opinii, prawie wszystko w Diablo Immortal jest darmowe, a większość graczy bawi się nie płacąc ani grosza.

"Kiedy myślimy o monetyzacji, na najwyższym poziomie było 'Jak damy milionom graczy darmowe doświadczenie Diablo, w którym mogą robić dosłownie 99,5% wszystkiego, co jest dostępne w grze?'", powiedział Mike Ybarra w trakcie wywiadu dla Los Angeles Times. "Monetyzacja pojawia się na końcu gry, a filozofią było zacząć od świetnej rozgrywki i upewnić się, że setki milionów ludzi mogą przejść przez kampanię bez ponoszenia kosztów. Uważam, że to dobry wstęp do Diablo".

Nie wiem czy powyższe słowa Was przekonują i czy graliście już w Diablo Immortal, ale jest ono dostępne na komputerach osobistych oraz urządzeniach działających pod kontrolą systemów iOS oraz Android. Jeśli zamierzacie grać na blaszaku, koniecznie zerknijcie na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?