Biomutant: wersja na PlayStation 5 i Xbox Series X/S we wrześniu

Biomutant otrzyma nowe wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

@ 07.07.2022, 14:27
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5, xbox x/s

Biomutant: wersja na PlayStation 5 i Xbox Series X/S we wrześniu

THQ Nordic ogłosiło, że PlayStation 5 i Xbox Series X/S otrzymają wkrótce aktualizację dla gry Biomutant, dostosowującą produkcję do możliwości współczesnych konsol.

Aktualizacja będzie darmowa dla posiadaczy gry. Wśród nowości wymienia się obsługę rozdzielczości 4K, obsługę HDR i zwiększoną liczbę klatek do 60 fps.

Przygotowano kilka trybów graficznych: Jakość, Uwolniona Jakość i Wydajność. Na PlayStation 5 wykorzystano dodatkowo możliwości jakie przynosi pad DualSense.

Gra Biomutant zadebiutowała w 2021 roku i została naprawdę dobrze przyjęta przez graczy. Wyróżnia ją ciekawa historia, oryginalny kolorowy świat i dynamiczny system walki. Nie sposób nie polubić też głównego bohatera.

Naszą recenzję gry możecie przeczytać pod tym adresem, może w świetle aktualizacji na nowe konsole przygoda Was zainteresuje.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 25 maja 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   16:43, 07.07.2022
Ale się ucieszyłem na tą wiadomość Szczęśliwy

Biomutant to oryginalny, bajecznie kolorowy świat w którym po prostu pragnie się zanurzyć Uśmiech