Twórcy moda Fallout: London otrzymali oferty pracy od Bethesdy

Jeden z deweloperów ciekawie zapowiadającej się modyfikacji przyjął ofertę.

@ 04.07.2022, 16:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Twórcy moda Fallout: London otrzymali oferty pracy od Bethesdy

Bethesda pracuje obecnie nad kilkoma projektami. Starfield jest już w zasadzie na ostatniej prostej. Po nim powinno zadebiutować The Elder Scrolls VI, a następnie Fallout 5. Właśnie w związku z ostatnią serią korporacja zrobiła coś zaskakującego. Zaoferowała ona pracę dwóm modderom.

Przed kilkoma tygodniami na naszych łamach mogliście obejrzeć gameplay pokazujący Fallout: London, czyli sporych rozmiarów modyfikację, przeznaczoną dla Fallout 4. Dziś mamy dość ciekawe informacje na temat deweloperów tegoż przedsięwzięcia. Okazało się bowiem, że skontaktowała się z nimi Bethesda i zaoferowała im pracę.

Jeden z twórców moda, Ryan Johnson, zdecydował się na to, by przyjąć ofertę, a w rezultacie otrzymał stanowisko współpracownika w dziale odpowiedzialnym za projekty poziomów. Druga kluczowa postać, Dean Carter, także dostała ofertę. Miała wesprzeć ekipę odpowiedzialną za Fallout 76. Carter postanowił jednak propozycję odrzucić i skupić się na ukończeniu Fallout: London.

Jeśli chodzi o założenia samego Fallout: London, ma to być mod przypominający rozmiarem solidne DLC. Jego akcja przenosi nas do tytułowego Londynu, a twórcy modyfikacji opracowali na jej potrzeby nowe misje, nowy voice acting, wyposażenie itd. Co ciekawe, kwestie nagrało kilku znanych aktorów, jak Sylvestor McCoy oraz Colin Baker.

Daty premiery Fallout: London nie znamy, ale najprawdopodobniej niebawem zostanie ona ujawniona. Będziemy Was wówczas informować na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   10:49, 05.07.2022
Kogo by tam jeszcze nie podkupili to jednak wolałabym zagrać w tego Fallouta London niż Fallouta 5. A wielka fanką modów nie jestem , Kroniki Myrtany i Black Mesa ciągle czekają w kolejce.
0 kudosfebra1976   @   16:59, 05.07.2022
A ja z chęcią bym zagrał.