Aplikacja Xbox na Samsung Smart TV już dostępna w Polsce

Telewizory Samsung Smart mogą korzystać ze specjalnej aplikacji Xbox, umożliwiającej m.in. streaming gier.

@ 01.07.2022, 14:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Aplikacja Xbox na Samsung Smart TV już dostępna w Polsce

Xbox ogłosił na początku czerwca, że niebawem specjalna aplikacja zadebiutuje w telewizorach Samsung Smart TV. Dzięki niej użytkownicy tychże urządzeń będą w stanie grać w setki tytułów za sprawą streamingu, a jedynym warunkiem będzie posiadanie subskrypcji Game Pass. Jak zapowiadano, tak zrobiono.

Aplikacja Xbox jest już dostępna w telewizorach Samsung Smart TV od 30 czerwca 2022 roku, czyli od wczoraj. Dzięki niej możliwe jest granie w takie hity, jak Halo Infinite, Forza Horizon 5 czy Microsoft Flight Simulator bez konieczności kupowania komputera, tudzież konsoli. Wystarczy mieć zgodny telewizor.

Z informacji prasowej dowiadujemy się, że wszystkie nowe telewizory Samsung Smart TV z 2022 roku (starsze na razie nie mają takiej opcji) umożliwią zainstalowanie aplikacji. Aby cieszyć się z gier, wystarczy posiadać subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate oraz kontroler. Polska jest wśród 27 państw, w których aplikację Xboksa znaleźć i zainstalować można w Samsung Smart TV.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):