Outriders: Worldslayer już w sprzedaży

Outriders: Worldslayer to pierwszy dodatek dla ostatniego dzieła polskiego studia People Can Fly. Jest on już dostępny w sprzedaży.

@ 01.07.2022, 14:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders: Worldslayer już w sprzedaży

Firma Cenega informuje, że Outriders: Worldslayer jest już dostępne w sprzedaży. Pierwszy dodatek dla wyśmienitej gry akcji Outriders możecie już nabyć na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Poniżej rzucić okiem możecie także na zwiastun przygotowany z okazji premiery.

Outriders: Worldslayer to rozszerzenie dla dzieła polskiego studia People Can Fly. Jak w przypadku podstawki, mamy do czynienia z trzecioosobową grą akcji, kładącą nacisk na tryb współpracy oraz elementy sieciowe. Co ważne, fabułę można poznać w pojedynkę albo w gronie maksymalnie trzech osób. Jeśli zabawę chcecie rozpocząć od fabuły z dodatku, Wasza postać otrzyma boost do 30. poziomu.

W Outriders: Worldslayer ponownie wracamy na planetę Enoch, aby walczyć o przetrwanie oraz dać ludzkości jeszcze jedną szansę. Naszym antagonistą jest najgroźniejsza w historii Alterdka zwana Ereshkigal. W drodze do niej stawimy oczywiście czoła innym oponentom, więc bądźcie gotowi na wyzwania. Maksymalny poziom postaci w przypadku Worldslayer zwiększono do 40.

Outriders: Worldslayer to nie tylko nowa opowieść, ale także broń, wyposażenie oraz umiejętności. W sumie zawartości przewidziano sporo, a dzięki niej rozgrywka istotnie się wydłuża.

"Tworząc OUTRIDERS WORLDSLAYER, wzięliśmy wszystko to, co było najlepsze w oryginalnym Outriders, by następnie uczynić to większym, lepszym i szybszym, a także by dodać mnóstwo nowych rzeczy do robienia" - powiedział Jon Brooke, Współkierujący Studiem w Square Enix External Studios.

"Jeszcze nigdy nie mieliście do czynienia z tak intensywną strzelanką i tak mocno rozbudowanym systemem dostosowywania klas postaci, wolnością prowadzenia rozgrywki w swoim własnym stylu i niezwykle zakręconymi i olśniewającymi łupami. Jesteśmy prawdziwie dumni z pracy, którą nasze utalentowane zespoły People Can Fly i Square Enix włożyły w dokonanie ewolucji OUTRIDERS i już nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość tej serii".

Jak wspomniałem, Outriders: Worldslayer dostępne jest w sprzedaży na wszystkich platformach docelowych podstawki. Jego recenzję przeczytacie na naszych łamach niebawem, a jeśli rozważacie zakup wersji PC, rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Outriders: Worldslayer

Outriders: Worldslayer

Premiera: 30 czerwca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Worldslayer to pierwsze fabularne rozszerzenie do wydanej w 2021 roku trzecioosobowej strzelanki science-fiction polskiego studia People Can Fly - Outriders. Dodatek ofer...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:27, 05.07.2022
Była to pozycja na mojej liście do ogrania... ale jak widzę, że zabawy jest na okolo 5-7h, a cena DLC, to obecnie przynajmniej 130zł... to już mi ochota przeszła.
0 kudosBarbarella.   @   14:30, 05.07.2022
Oj tam . Za pół roku wersja Goty będzie za 5 dyszek pewno do wyhaczenia.. Szczęśliwy Jaka ta młodzież niecierpliwa . Rozbawiony
0 kudosbigboy177   @   14:52, 05.07.2022
Cytat: shuwar
Była to pozycja na mojej liście do ogrania... ale jak widzę, że zabawy jest na okolo 5-7h, a cena DLC, to obecnie przynajmniej 130zł... to już mi ochota przeszła.
Fabularnie ogólnie nie ma niestety cudów, ale sporo fajnych zmian jest w mechanice rozgrywki. Więcej będzie w naszej recenzji.