Nowe plotki na temat premiery God of War: Ragnarok

Wygląda na to, że spekulacje na temat debiutu God of War: Ragnarok szybko się nie skończą. Ciekawe kto finalnie będzie miał rację.

@ 01.07.2022, 14:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Nowe plotki na temat premiery God of War: Ragnarok

W ostatnim czasie bardzo dużo spekuluje się na temat premiery God of War: Ragnarok. Jako że to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier nadchodzących miesięcy, nie powinno to jednak nikogo dziwić. Problemem jest też to, że deweloperzy wciąż prawdopodobnie nie są gotowi na to, by termin ujawnić.

Za najnowsze doniesienia w temacie odpowiada znany insider, Tom Henderson. Opublikował on na łamach portalu Exputer raport, w którym spekuluje, że data premiery God of War: Ragnarok została zaplanowana na 11 listopada bieżącego roku. Co ciekawe, zgadzałoby się to z wcześniejszymi plotkami na ten temat.

Żeby było ciekawiej, w raporcie zawarte są informacje na temat specjalnych edycji God of War: Ragnarok. Sony planuje podobno kolekcjonerkę, zwaną po prostu Edycja Kolekcjonerska, oraz wydanie specjalne nazwane Jotnar Edition. W obu znajduje się podobno replika młota Mjolnir w skali 1:1, a prócz tego sama gra. Wydanie kolekcjonerskie będzie zawierać więcej dóbr, bo m.in. mapę oraz jakieś odznaki.

Czekamy oczywiście na więcej informacji, a gdy takowe się pojawią, nie omieszkamy ich Wam przekazać. Póki co pamiętajcie, że God of War: Ragnarok dostępne będzie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 09 listopada 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?