Pojawiło się prawdziwe zdjęcie prezentujące PlayStation VR2

Jeśli czekacie na nowe gogle Sony, koniecznie zerknijcie na pierwszą fotkę, prezentującą prawdziwy zestaw.

@ 30.06.2022, 14:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Pojawiło się prawdziwe zdjęcie prezentujące PlayStation VR2

Nieco szersza prezentacja PlayStation VR2 na pewno jest coraz bliżej. Jeśli na nią czekacie, koniecznie zerknijcie na pierwsze realne fotki prezentujące nadchodzące urządzenie Sony. Pierwotnie pojawiły się one na Twitterze i mimo że zostały usunięcie, w sieci nic nie ginie, prawda?

O PlayStation VR2 na razie wiemy niewiele. Do tej pory ujawniono kilka gier, a także wygląd zestawu. Sony wciąż nie zdradziło kiedy dokładnie PSVR2 trafi do sprzedaży, jaka będzie jego cena i czy kupimy je we wszystkich krajach jednocześnie. Bardzo możliwe, że debiut zostanie podzielony na regiony ze względu na problemy z dostępnością półprzewodników.

Pierwsze fotki pokazujące PlayStation VR2 pojawiły się w sieci za sprawą studia Bit Planet Games, które opracowało gry z serii Ultrawings. Deweloperzy przez przypadek opublikowali zdjęcie na Twitterze, a gdy zdali sobie sprawę z popełnionego błędu, szybko je usunęli. Na szczęście możecie tak czy tak na nie spojrzeć np. na Reddit.

Ogólnie trzeba przyznać, że PlayStation VR2 wygląda bardzo efektownie i wszystko wskazuje na to, że w stosunku do pierwowzoru, będzie wyposażone w mniejszą ilość kabli. Z dotychczasowych raportów wynika, że premiera zestawu zaplanowana została na 2023 rok.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   19:42, 30.06.2022
Widać, że Sony wierzy w wirtualną rzeczywistość, w przeciwieństwie do Microsoftu, którego to nie interesuje.