Ujawnienie daty premiery God of War: Ragnarok przesunięte

Na szczęście nie oznacza to opóźnienia samej premiery. God of War: Ragnarok nadal zadebiutować ma w bieżącym roku.

@ 30.06.2022, 13:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Ujawnienie daty premiery God of War: Ragnarok przesunięte

Pisaliśmy ostatnio kilkakrotnie o tym, że datę premiery God of War: Ragnarok powinniśmy poznać do końca czerwca. Jak się jednak właśnie dowiedzieliśmy, zapowiedź została pchnięta w czasie. Na szczęście nie jest to jednoznaczne z opóźnieniem premiery. Ta nadal ma się odbyć w 2022 roku.

Nowe informacje w temacie docierają do nas za sprawą Jasona Schreiera, który wcześniej informował o zbliżającej się zapowiedzi. Teraz twierdzi on, że na konkrety dotyczące daty premiery God of War: Ragnarok będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Co ciekawe, inny insider, The Snitch, także to potwierdził.

Szczęście w nieszczęściu jest takie, że reżyser God of War oraz kreatywny dyrektor w SIE Santa Monica, Cory Barlog, dość wymownie napisał na Twitterze, że pomimo braku oficjalnego potwierdzenia daty premiery, God of War: Ragnarok nie zostało opóźnione. Celem twórców nadal jest 2022 rok. Musimy wykazać się po prostu dodatkową cierplwością.

God of War: Ragnarok dostępne będzie na PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?