Sonic Frontiers - nowy zwiastun i nowe informacje

W sieci pojawiło się sporo szczegółów na temat nowego przedsięwzięcia firmy SEGA. Sonic Frontiers zapowiada się coraz ciekawiej.

@ 29.06.2022, 14:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Sonic Frontiers - nowy zwiastun i nowe informacje

Sonic Frontiers to ciekawie zapowiadająca się gra o najszybszym jeżu świata. Całkiem niedawno w sieci pojawił się nowy zwiastun ją promujący, a my mamy też garść szczegółów na temat rozgrywki. Okazuje się, że twórcy przygotowali nie tylko zabawę w otwartym świecie, ale także bardziej korytarzowe poziomy.

Zwiastun zobaczycie poniżej. Ujrzycie na nim Sonica podróżującego w przestrzeni kosmicznej. Okazuje się, że bohater wyrusza tam, by znaleźć swoich przyjaciół oraz Szmaragdy Chaosu. Poszukiwania prowadzi w miejscu zwanym Starfall Islands, a w ich trakcie towarzyszy mu tajemniczy głos. Nie odstępuje go też Sage, dziwna dziewczynka.

Sonic w Sonic Frontiers posiada sporo ciekawych umiejętności. Jak widać na zwiastunie, jest on w stanie parrować ciosy, robić uniki i wyprowadzać kontrataki. Osoby mniej zręczne nie muszą się jednak obawiać, że systemu nie ogarną. Twórcy przygotowali tzw. Auto Mode - tryb, w którym jednym przyciskiem będzie się dało realizować nawet najbardziej zakręcone akcje.

Warto jeszcze wspomnieć o dwóch stylach sterowania - nastawionym na akcję oraz szybkość. Pierwszy pozwala na bardziej dokładne platformowanie nowym graczom. Drugi przeznaczony jest dla prawdziwych fanów i weteranów gier z Soniciem.

Premierę Sonic Frontiers zaplanowano na okres świąteczny, a grać będziemy wówczas na PS, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu. Niedawno poznaliśmy też długość wątku fabularnego.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?