Games With Gold na lipiec 2022 roku

Firma Microsoft ujawniła listę gier, jakie otrzymają subskrybenci Xbox Live w lipcu 2022 roku.

@ 29.06.2022, 14:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox one, xbox x/s

Games With Gold na lipiec 2022 roku

Microsoft postanowił ujawnić wreszcie listę gier, jakie otrzymają subskrybenci Xbox Live Gold w lipcu 2022 roku. Zestaw tytułów nie jest jakoś szczególnie porywający, ale wielu graczy powinno znaleźć coś dla siebie. Do pobrania w przyszłym miesiącu będzie Beasts of Maravilla Island, Relicta, Thrillville: Off the Rails oraz Torchlight

Beasts of Maravilla Island to gra, w której naszym zadaniem jest robienie zdjęć. Poruszamy się tu po tajemniczej wyspie, zamieszkanej przez dość nietypowe i płochliwe stworzenia. Naszym celem jest uchwycenie jak największej liczby z nich. Grę będzie można pobrać pomiędzy 1, a 31 lipca.

Drugi z wymienionych tytułów to Relicta. Wcielamy się w nim w fizyka, który z jakiegoś powodu trafia do zniszczonej bazy na księżycu. Tam zaś musi sprawnie manipulować grawitacją i magnetyzmem, aby rozwiązywać łamigłówki. Projekt ten pobierzecie pomiędzy 16 lipca, a 15 sierpnia.

Thrillville: Off the Rails zajmujemy się budowaniem parku rozrywki. Wydanie, które będzie dostępne dla subskrybentów Xbox Live zawiera pięć nowych parków oraz 100 niedostępnych wcześniej misji. Ciekawostką jest możliwość sprawdzania zaprojektowanych wcześniej kolejek górskich. Thrillville: Off the Rails pobierzecie pomiędzy 1, a 15 lipca.

Na koniec jest jeszcze Torchlight, czyli RPG akcji przeznaczone dla jednego gracza. Wybieramy w nim jedną z trzech klas postaci, a następnie wyruszamy w pełną niebezpieczeństw misję. Każda klasa to unikatowe wyposażenie oraz umiejętności. Torchlight pobierzecie pomiędzy 16, a 31 lipca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:27, 29.06.2022
Dalej ktoś tam chce coś subskrybować. Zadziorny
0 kudosguy_fawkes   @   19:43, 29.06.2022
@UP: Samego Golda podejrzewam że już mało kto opłaca, bo za 2x tyle jest GP Ultimate napakowany grami. Oferta Golda na ten miesiąc taka sobie, dla mnie najciekawszy jest Torchlight, choć ten hack’n’slash był darmowy już chyba wszędzie.