Premiera Skull & Bones nastąpi w listopadzie?

Wygląda na to, że proces powstawania Skull & Bones dobiega końca. Jak dobrze pójdzie, zagramy tegorocznej jesieni.

@ 29.06.2022, 12:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Skull & Bones nastąpi w listopadzie?

Skull and Bones - nowe przedsięwzięcie Ubisoftu - powstaje od dawna. Projekt miał zadebiutować kilka lat temu, ale datę premiery kilkakrotnie przesuwano. Wreszcie jednak może on trafić na rynek. Na to przynajmniej wskazują najnowsze doniesienia w temacie.

Za plotki na temat Skull & Bones odpowiada kanał na Twitterze ALumia_Italia. Regularnie śledzi on sklep Xboksa i to właśnie na nim zauważono wpis dotyczący gry. Zawierał on datę premiery, która rzekomo zaplanowana została na 8 listopada, a także garść szczegółów na temat pre-orderowych bonusów. Niedługo po tym, jak doniesienia opublikowano na ALumia_Italia, potwierdził je znany insider Tom Henderson.

Jako że nie mamy oficjalnego potwierdzenia ze strony Ubisoftu, doniesienia warto przyjmować z przymrużeniem oka. Ubisoft szykuje podobno jakąś prezentację Skull & Bones w lipcu - o czym pisaliśmy wcześniej - ale także tego nie wiemy z oficjalnych źródeł, więc nie sposób cokolwiek przewidzieć. Musimy po prostu czekać aż nowe informacje napłyną bezpośrednio od francuskiego wydawcy.

Skull & Bones dostępne będzie na PC oraz konsolach.


Sprawdź także:
Skull and Bones

Skull and Bones

Premiera: 2024
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Skull and Bones to gra akcji osadzona w klimatach złotej ery żaglowców. Za projekt odpowiada studio Ubisoft, twórcy wielu legendarnych marek, pokroju Assassin's Creed, Fa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?