Kingdom Come: Deliverance z bardzo dobrą sprzedażą

Kingdom Come: Deliverance rozeszło się w imponującym nakładzie, a deweloperzy pracują nad wersją dla Switcha.

@ 28.06.2022, 13:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Kingdom Come: Deliverance z bardzo dobrą sprzedażą

Kingdom Come: Deliverance to bardzo unikatowa gra RPG, opracowana przez czeskie studio Warhorse. Zadebiutowała ona na rynku w 2018 roku, a jak się właśnie dowiedzieliśmy, do tej pory sprzedała się w całkiem imponującym nakładzie. 

Twórcy Kingdom Come: Deliverance informują, że to średniowieczne RPG akcji rozeszło się do tej pory w nakładzie przekraczającym 5 mln egzemplarzy. Chodzi tu o wszystkie platformy docelowe, a zatem komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Co ciekawe, opracowywany jest też wariant dla Switcha, choć na razie nie ma on jeszcze daty premiery.

Jeśli chodzi o założenia Kingdom Come: Deliverance, mamy do czynienia z pierwszoosobowym RPG akcji, w którym wcielamy się w jedynego ocalałego po ataku na górniczą wioskę. Bohaterem opowieści jest Henry, który wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, aby zemścić się na oprawcach oraz osobach odpowiedzialnych za śmierć rodziny.

Kingdom Come: Deliverance oferuje ogromny otwarty świat oraz zaawansowany system walki, w którym ciosy wyprowadzamy z perspektywy pierwszej osoby. Korzystamy z wielu technik, pozyskujemy nowe umiejętności, a z czasem coraz sprawniej stawiamy czoła oponentom.

Na razie nie wiemy czy Kingdom Come: Deliverance będzie w jakiś sposób rozwijane, ale studio Warhorse od dłuższego czasu milczy. Jest zatem szansa, że ekipa zajmuje się kontynuacją. Jeśli nie graliście jeszcze w "jedynkę", koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe gry. Pamiętajcie też o naszym poradniku.


Sprawdź także:
Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Premiera: 13 lutego 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Kingdom Come: Deliverance to produkcja z gatunku cRPG, której akcja toczy się w średniowiecznej Europie i została osadzona w otwartym świecie. Za grę odpowiedzialne jest ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLoczek3545   @   17:11, 28.06.2022
Mega zaskoczenie 2018 roku. Studio zaliczyło mały falstart tymi wszystkimi bugami które często zniechęcały, a nawet nie pozwalały brnąć do przody w rozgrywce... Później było już o wiele lepiej i dlatego się skusiłem i nawet przez chwilę, nie żałowałem tych ók. 70h Szczęśliwy . Bardzo liczę na kontynuację, choć podejrzewam, że to bardzo odległa przyszłość, a może złudne marzenie? Oby nie!
0 kudosBarbarella.   @   17:24, 28.06.2022
Co za zbieg okoliczności , właśnie dzisiaj ukończyłam Kingdom Come. Szczęśliwy No i zaskoczona oraz zadowolona jestem że gra odniosła taki sukces bo też życzyłabym sobie kontynuacji. Henryk to sympatyczny facet . Szczęśliwy